هزینه طلاق توافقی؛ قیمت طلاق توافقی؛ حق الوکاله طلاق توافقی؛ دستمزد وکیل 88549610

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 طلاق توافقی،قیمت طلاق توافقی،حق الوکاله طلاق توافقی،دستمزد وکیل                                                                                              دفتر وکالت-دستمزد وکیل برای طلاق توافقی-ثبت دادخواست طلاق توافقی-دستمزد دو وکیل

 

هزینه های طلاق توافقی شامل چند مورد می شود که در ادامه خواهد آمد:

- هزینه های ثبت دادخواست طلاق توافقی و طرح دعوا که جمعاً مبلغی در حدود یکصد و پنجاه هزار تومان است (1,500,000 ریال).

- دستمزد وکیل طلاق توافقی در صورتی که هر دوی زوج و زوجه وکیل داشته باشند دستمزد دو وکیل که این کار را انجام می دهند چیزی در حدود 3 تا 4 میلیون تومان است. این مبلغ با توجه به دادگاه صالح و شهری که باید دعوا در آن طرح شود و پیچیدگی کار تعیین می شود.

- همچنین طرفین می توانند فقط یک وکیل به همراه داشته باشند (برای یکی از زوج یا زوجه) و طرف دیگر خود در مراحل کار همراه بوده و حضور داشته باشد. گاهی یکی از طرفین وکیل داشته و از طرف دیگر می خواهد که وکیل خود را معرفی نماید تا با وکیل او برای انجام تشریفات طلاق، همراه و هماهنگ شود. در این صورت دستمزد وکیل مبلغی در حدود 2 میلیون تومان می شود.

- هزینه های ثبت طلاق در دفترخانه طلاق، به طور متغیر و کاملاً سلیقه ای است. دفترخانه های طلاق مبلغی بین 250,000 تا 500,000 تومان به عنوان دستمزد اخذ می نمایند که ما اصولاً تلاش می کنیم طلاق را در دفترخانه طرف قرارداد خودمان ثبت نماییم و حداقل هزینه (250,000 تومان) را پرداخت کنیم.

- گاهی سوال می شود که آیا این امکان وجود دارد که هر دوی زوج و زوجه به یک وکیل وکالت دهند و این یک وکیل کار هر دو را انجام دهد، پاسخ این است که خیر، برای انجام طلاق توافقی اگر هیچ یک نمی خواهند در مراحل دادگاه دخالت و حضور داشته باشند ، باید هر یک وکیل جداگانه داشته باشند ولی این امکان وجود دارد که در صورت توافق، هر دو به وکلای این دفتر وکالت، برای انجام اینکار اعطای وکالت نمایند که در این صورت دو وکیل از دفتر وکالت ما پروسه و تشریفات کار را انجام داده و در کمترین زمان، حکم طلاق را گرفته و بعد از ثبت آن، مدارک تحویل موکل می گردد.

جهت اطلاع از زمان طلاق توافقی روی این لینک کلیک کنید.

جهت اطلاع از شرایط طلاق توافقی روی این لینک کلیک کنید.

جهت اطلاع از مراحل طلاق توافقی روی این لینک کلیک کنید.

جهت اطلاع از مدارک لازم برای طلاق توافقی روی این لینک کلیک کنید.

جهت اطلاع از انواع طلاق توافقی روی این لینک کلیک کنید.

 

- وکیل طلاق توافقی

- هزینه طلاق توافقی

- دستمزد وکیل برای طلاق توافقی

 

تلفن تماس با دفتر وکالت ما  88549610 - 88549612